fotka 1 - Willa Tyrolczyk dom w górachfotka 2 - Willa Tyrolczyk dom w górachfotka 3 - Willa Tyrolczyk dom w górachfotka 4 - Willa Tyrolczyk dom w górachfotka 5 - Willa Tyrolczyk dom w górach

Start

DOM W GÓRACH KARKONOSZACH Z KOMINIKIEM DO WYNAJĘCIA


Oferujemy do wynajęcia dom drewniany z kominkiem w górach Karkonoszach, u podnóża Śnieżki w Karpaczu. Dom i cała posesja jest do wyłącznej dyspozycji jego Gości.


Niepowtarzalne wnętrza domu, duży ogród, piękny widok na góry - to jego atuty.

Niedaleko znajdują się szlaki górskie, wyciąg narciarski, basen&spa. Centrum miasteczka z deptakiem i jego licznymi atrakcjami jest w odległości krótkiego spaceru.

Willa Tyrolczyk to stylowy dom położony na  naturalnym wzniesieniu, wśród stuletnich rododendronów. Ogród naturalnie przechodzi w las. Dom posiada drewnianą elewację i taras w stylu tyrolskim, z którego roztacza się widok na ogród i Karkonosze.

Stara willa została kapitalnie odrestaurowana. Jej wnętrza są na nowo urządzone z zachowaniem oryginalnych elementów architektury, wystroju, mebli, ręcznie malowanych motywów przyrody. Willa wyposażona jest we wszystko, co jest konieczne, by spędzić czas w ciepłej domowej atmosferze w gronie bliskich i przyjacół.

Komfortowa willa jest idealna dla 2-6 osób, maksymalnie może pomieścić 8 osób dorosłych i 2 dzieci. Składa się z pokoju dziennego z kominkiem, dwóch sypialni, kuchni, dwóch łazienek, ganku, przechowalni nart. Do dyspozycji jest duży ogród, dwa tarasy zewnętrzne - otwarty i zadaszony, miejsce do grilowania/palenisko, hamak. Parking znajduje się na terenie posesji.

ZAPRASZAMY!
FullSizeRender (6)
image1
FullSizeRender (7)
DSC_0198.JPG
DSC_1392.JPG